حتماً شما هم مانند بقیه مردان علاقه دارید که خوش اندام و خوش‌تیپ به نظر بیایید و احساس اعتماد به نفس بالایی پیدا کنید. اگر می‌خواهید در یک ملاقات کاری حضور پیدا کنید و یا شبی را با دوستانتان بگذرانید، سعی کنید که به بهترین شکل ظاهر شوید. پس برای به‌دست آوردن اعتماد به نفس و لاغر به نظر رسیدن، هر کاری که مطمئن هستید انجام دهید.


ما روش‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا خوش تیپ ‌تر و لاغرتر به نظر برسید:

۱. لباس‌هایی بپوشید که کاملاً اندازه شما باشند.

بسیاری از مردان تصور می‌کنند که پوشیدن لباس‌هایی بزرگتر و آزادتر، قسمت‌های برجسته بدن مانند پهلوها، شکم و…. را می‌پوشانند.

این تصور کاملاً اشتباه است. لباس‌هایی با سایز بزرگ تنها باعث می‌شوند که شما چاق‌تر به نظر برسید. البته پوشیدن لباس‌های بیش از حد تنگ نیز مشکل شمارا حل نمی‌کنند. قبل از هر چیزی از اندازه لباس‌هایی که کاملاً برایتان متناسب است، اطمینان حاصل پیدا کنید و بیشتر اوقات آن‌ها را بپوشید.

۲. لباس‌های تیره و مشکی بپوشید.

گرچه این موضوع کاملاً کلیشه‌ای است، اما پوشیدن لباس مشکی تأثیر بسیار زیادی در لاغر به نظر رسیدن شما دارد. رنگ مشکی با همه رنگ‌ها ست می‌شود و باعث می‌شود شما لاغرتر به نظر برسید.

۳. کمربند ببندید.

زمانی که به شما پیشنهاد بستن کمربند را می‌دهیم، منظور ما این نیست که از کمربند برای جمع کردن شکمتان استفاده کنید. هدف ما از بستن کمربند استفاده از آن به عنوان اکسسوری است تا باعث شود شلوار شما زیباتر به نظر برسد. چنانچه شلوار شما از نظر اندازه متتناسب باشد و به صورت آراسته‌ای بر بدن شما نقش بسته باشد، قسمت فوقانی اندام شما نیز لاغرتر به نظر می‌رسد.

۴. پیراهنتان را در داخل شلوار خود قرار ندهید.

اگر شما با تیپ و ظاهری اسپرت هستید به صورتی که پیراهنتان را می‌توانید روی شلوار خود قرار دهید، حتماً این کار را انجام دهید. قرار دادن پیراهنتان داخل شلوار، نه‌تنها باعث لاغر نشان دادن شما نمی‌شود. بلکه باعث می‌شود که نقاط برجسته بدن شما مشخص‌تر به نظر بیاید.
همچنین با باز گذاشتن دگمه پایینی پیراهنتان، باعث می‌شوید که پیراهنتان به نقاط برجسته بدن شما نچسبد. پس حتماً به این نکته توجه لازم را داشته باشید.

۵. از پوشیدن لباس‌هایی با طرح‌های چاپی، راه راه و رنگ‌های روشن خودداری کنید.

حتماً برای یک‌بار هم که شده شنیده‌اید که اگر می‌خواهید لاغرتر به نظر برسید، بهتر است پیراهن‌هایی با طرح راه راه افقی نپوشید. لباس‌های با طرح راه راه عمودی تنها توجهات را به سمت بدن شما می‌کشاند. یک پیراهن زرد و یا صورتی روشن، تنها توجه عموم را به سمت شما جلب خواهد کرد و زمانی که این اتفاق می‌افتد، نقاطی از بدن شما که قصد پوشاندن آن را داشته‌اید کاملاً نمایان می‌شود. درنهایت اینکه، رنگ‌های روشن توجه عموم را جلب می‌نماید و بهتر است که استفاده نکنید.

۶. طرز ایستادن و نشستن یکی از اصلی‌ترین نکات است.

طرز ایستادن، اعتماد به نفس شما را دو چندان می‌کند و در چاق و لاغر نشان دادن شما اهمیت بسیار زیادی دارد. پس بهتر است به این نکته توجه لازم را داشته باشید. تا آنجایی که امکان دارد صاف بایستید. زیرا که این کار باعث می‌شود شما لاغرتر به نظر برسید.

۷. سعی کنید تک‌رنگ بپوشید.

پوشیدن یک دست شلوار و پیراهن هم‌رنگ به همراه کتی اسپرت با رنگی متفاوت، کمک بسیار زیادی به لاغر نشان دادن شما می‌کند. پیراهنی یقه اسکی به رنگ خاکی و شلوار به همراه یک کت قهوه‌ای شکلاتی انتخاب بسیار جذاب و مناسبی برای شماست.

۸. شلوارتان را به اندازه کمرتان بالا بیاورید.

برخلاف آنچه که تصور می‌کنید، اگر شلوارتان تا اندازه طبیعی کمرتان بالا بیاید، شما لاغرتر به نظر می‌رسید.

۹. از حمل وسایل اضافی در جیبتان خودداری کنید.

کیف پول پر حجم، موبایل و دیگر وسایلتان را در جیب خود قرار ندهید. زیرا که باعث می‌شوند آن ناحیه کانون توجه عموم قرار بگیرد و مطمئناً آن چیزی نیست که شما می‌خواهید.
نکات ساده و در عین حال ظریف بالا به شما کمک می‌کنند تا خوش تیپ تر و لاغر تر به نظر برسید.

0 0 رتبه
Article Rating
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها